به تکنو الکترو مرجع تخصصي برق و الکترونيک خوش آمديد .

اين سايت با هدف افزايش سطح علمي دانشجويان و مهندسان برق و الکترونيک کشورمان ، با فراهم کردن نرم افزار ها جزوات و پروژه هاي روز دنيا به کاربران سرويس دهي مي کند . باعث افتخار ماست که با ارسال مقالات و پروژه هاي خود ، ما را در اين پروژه عظيم ياري کنيد تا قدمي در راستاي پيشرفت سطح علمي کشور عزيزمان ايران برداشته باشيد . همانا نظرات سازنده شما باعث بهتر شدن سايت خواهد شد.

با تشکر -- مديريت تکنو الکترو

مختصری درباره تکنوالکترو


اگر احساس میکنید تکنو الکترو سایت مفیدی است دکمه زیر را فشار دهید

تکنو الکترو را دوست دارم

ads by techno electro

دانلود شماره مارس 2011 مجله سرو

توسط: admin در 6 فروردین 1390

 

 

مجله Servo بهترین مجله رباتیک در سطح جهان می باشد که به آخرین تکنولوژی ها و تاکتیک ها در سنسور ها ، چرخ ها ، موتور ها ، بازو ها ، برنامه نویسی ، پردازش اطلاعات در ربات های مختلف می پردازد . شماره جدید مربوط به ماه مارس می باشد و در 85 صفحه آماده دانلود است . اگر تیم رباتیک دارید بهتر است همیشه این مجله را مطالعه کنید زیرا مجله Servo همیشه آخرین مسابقات جهانی را تحلیل می کند و روی ربات های معروف و برنده مانور می دهد و مزایا و ایراد ها را بررسی می کند . همچنین می توانید از مکانیک های جدیدی که تجربه چند ساله یک تیم است را در چند عکس ببینید .

دانلود مجله الکتور شماره مارچ 2011

توسط: admin در 15 اسفند 1389

تکنو الکترو همیشه آخرین شماره مجلات تخصصی خارجی را برای کاربران محترم ارائه  می کند . مجله Elektor بهترین و پرفروشترین مجله با موضوع الکترونیک و تکنولوژی می باشد . برای بروز کردن اطلاعات خود بد نیست هر ماه حداقل یکی از مجلات خارجی را مطالعه کنید . این موضوع فقط به دانشجویان توصیه نمی شود بهتر است اساتید محترم هم این کار را انجام دهند تا علم به روزی برای تدریس داشته باشند . به غیر از به روز شدن اطلاعاتتان ، زبان تخصصی رشته الکترونیک را بهتر مسلط خواهید شد .

این شماره مربوط به همین ماه می شود و حدودا چند روز  بیشتر از انتشار آن نمی گذرد . این شماره 88 صفحه است و پروژه های فوق العاده جذابی را شامل می شود بد نیست موضوعات این ماه آنرا مطالعه کنید:

  • ساخت دستگاه SatFinder ( برای تنظیم دیش )
  • ساخت MP3Player
  • ساخت سرور وب کوچک با Bascom
  • و ...

دانلود مجله تخصصی رباتیک Servo شماره آگوست 2010

توسط: admin در 30 شهریور 1389مجله Servo بهترین مجله رباتیک در سطح جهان می باشد که به آخرین تکنولوژی ها و تاکتیک ها در سنسور ها ، چرخ ها ، موتور ها ، بازو ها ، برنامه نویسی ، پردازش اطلاعات در ربات های مختلف می پردازد . شماره جدید مربوط به ماه آگوست می باشد و در 74 صفحه آماده دانلود است . اگر تیم رباتیک دارید بهتر است همیشه این مجله را مطالعه کنید زیرا مجله Servo همیشه آخرین مسابقات جهانی را تحلیل می کند و روی ربات های معروف و برنده مانور می دهد و مزایا و ایراد ها را بررسی می کند . همچنین می توانید از مکانیک های جدیدی که تجربه چند ساله یک تیم است را در چند عکس ببینید .

دانلود مجله Nuts & Volts شماره آگوست 2010

توسط: admin در 23 شهریور 1389

 

 

مجله Nuts & Volts بهترین مجله تکنیک های جدید برای رشته ی الکترونیک می باشد و به قدری معتبر گشته که اکثر شرکت های معروف که برای ما هم آشنا هستند در این مجله محصولات خود را تبلیغ می کنند . سایت تکنو الکترو تنها سایتی است که آخرین شماره مجله های برق و الکترونیک را برای شما مهیا می کند . ضمنا اینبار یک سوپرایز برای شما داریم . آن هم قرار دادن تمام پروژه های موجود در این مجله است . که شامل پروژه های زبان سی و بیسیک و فایل های PCB مورد نیاز برای ساخت پروژه ها است . امیدواریم این کار باعث به روز شدن علم الکترونیک  دانشجویان کشورمان گردد . PDF ای که برای شما آماده کردیم نسخه اصلی مجله می باشد و در واقع نسخه اسکن شده نیست و تایپ شده می باشد .

پروژه های مورد توجهی که در این شماره وجود دارد :

ساخت فلشر دوچرخه سوار

مولد پالس پیشرفته با میکرو 16 بیت Experimenter

ساخت پنکه خورشیدی با استفاده از ترمو الکتریک و نور خورشید

ساخت WatchPuppy یا همان تایمر واتچ داگ

و ...

دانلود مجله Elektor شماره July/August 2010

توسط: admin در 14 شهریور 1389

 

 

تکنو الکترو همیشه آخرین شماره مجلات خارجی را برای کاربران محترم ارائه  می کند . مجله Elektor بهترین و پرفروشترین مجله با موضوع الکترونیک و تکنولوژی می باشد . برای بروز کردن اطلاعات خود بد نیست هر ماه حداقل یکی از مجلات خارجی را مطالعه کنید . این موضوع فقط به دانشجویان توصیه نمی شود بهتر است اساتید محترم هم این کار را انجام دهند تا علم به روزی برای تدریس داشته باشند . به غیر از به روز شدن اطلاعاتتان  زبان تخصصی رشته الکترونیک را بهتر مسلط خواهید شد .

در این شماره که مخلوطی از دو ماه فعالیت مجله الکتور است (جولای و اگوست) موضوعات نسبت به شماره های قبلی بسیار بیشتر است . و مدارات جالب توجهی دیده می شود .

برای مشاهده موضوعات این شماره به ادامه مطلب مراجعه کنید .

دانلود مجله Elektor شماره ژوئن 2010

توسط: admin در 23 تیر 1389


معتبرترین مجله الکترونیکی در دنیا ، مجله الکتور می باشد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است . این مجله بصورت ماهانه انتشار می یابد . اگر تمایل دارید از جدیدترین های الکترونیک در سراسر دنیا و آموزش های جدید با خبر باشید این مجله بسیار پر محتوا را از دست ندهید . به شما تاکید می کنیم برای بالا بردن نه تنها معلومات خود بلکه  قوی تر کردن زبان تخصصی ( الکترونیک ) حداقل یک مجله خارجی را در ماه مطالعه کنید . حالا که این امکان را تکنو الکترو برای شما به رایگان گذاشته آن را از دست ندهید .

نام مجله : Elektor

تاریخ انتشار : 6 - 2010

تعداد صفحات : 89 صفحه

زبان : انگلیسی

محتوا : الکترونیک

قبلی بعدی
بالا
در طراحی این سایت از HTML5, CSS3 ،JQuery و تکنولوژی های وابسته استفاده شده است